Tanzania zaprasza

Szukając miejsca na wakacyjny odpoczynek, turyści z Europy coraz częściej zastanawiają się nad Afryką. Dlaczego? Bo zachwyca swoją różnorodnością, zadziwia widokami i zwyczajami, a także fascynuje przyrodą. Niewątpliwie do jednych z ciekawszych miejsc na Czarnym Lądzie należy Tanzania.

Państwo we wschodniej części drugiego pod względem wielkości kontynentu na świecie zachęca turystów swoją nietuzinkowością i wielością miejsc, które trzeba zobaczyć. Na wielbicieli safari czeka w tanzańskim raju Krater Ngorongoro- z dnem pełnym typowych mieszkańców sawanny czy jeziorem Magadi, które szczególnie upodobały sobie flamingi. W Parku Narodowym Tarangire czekają afrykańskie baobaby i słonie. Jest to także miejsce, w którym licznie żyją afrykańskie plemiona pasterskie, które fascynują europejskich turystów. Tanzania zachęca do odwiedzin także miłośników gór, jako że to właśnie na jej terenie znajduje się najwyższy szczyt Afryki- Kilimandżaro wraz z otaczającym go Parkiem Narodowym o tej samej nazwie.

Tanzania nie potrzebuje reklamy, ponieważ zaprasza swoim pięknem i specyficznością. Każdy żądny wrażeń i niezapomnianych przygód turysta, powinien zastanowić się nad wizytą w tym pięknym kraju, będącym atrakcyjną wizytówką Afryki.

www.studiofbi.pl